REKLAMA
Znaleziono 10000 wyników
Harden Construction wybudował w podwarszawskim Błoniu dużą halę magazynową dla firmy Panattoniartykuł
Pokaż artykuł
Harden Construction wybudował w podwarszawskim Błoniu dużą halę magazynową dla firmy Panattoni
Harden Construction, jako generalny wykonawca, zakończył realizację kolejnej dużej inwestycji magazynowej w Polsce. Firma wybudowała nową halę magazynową na terenie kompleksu Panattoni Park Błonie III pod Warszawą. Obiekt o powierzchni ponad 43,4 tys. mkw. został wybudowany przed czasem i po zaledwie 7 miesiącach oddany inwestorowi, łącznie z pozwoleniem na jego użytkowaniem. Realizacja nowej hali obejmowała nie tylko powierzchnię magazynową, ale również nowoczesne biura.
Kielce dołączają do miast obsługiwanych flotą elektrycznych rowerów cargoartykuł
Pokaż artykuł
Kielce dołączają do miast obsługiwanych flotą elektrycznych rowerów cargo
DPD Polska nieustannie rozbudowuje flotę niskoemisyjnych rowerów cargo. Do grona miast, w których operują dołączyły właśnie Kielce.
[Wierzbice] Mieszkania w Wierzbicachinwestycja
Pokaż inwestycję
[Wierzbice] Mieszkania w Wierzbicach
Wierzbice, Karwiany, Lipowa 43, Wierzbice
Panattoni buduje pod Warszawą blisko 29 000 mkw. fabryki dla Reynaers Aluminiumartykuł
Pokaż artykuł
Panattoni buduje pod Warszawą blisko 29 000 mkw. fabryki dla Reynaers Aluminium
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, realizuje fabrykę dla Reynaers Aluminium w okolicach Warszawy. Globalny potentat rynku aluminium w II kw. 2023 roku skorzysta z obiektu o powierzchni blisko 29 000 mkw. Będzie to jedna z największych hal produkcyjnych firmy na terenie Europy. Inwestycja przejdzie certyfikację środowiskową metodą BREEAM na poziomie Excellent.
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa budowa nowej, wielkiej elektrociepłowni za ponad miliard złotych [FILM]artykuł
Pokaż artykuł
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa budowa nowej, wielkiej elektrociepłowni za ponad miliard złotych [FILM]
W Siechnicach pod Wrocławiem trwa realizacja budowy nowej elektrociepłowni – priorytetowej inwestycji Zespołu Elektrociepłowni Wrocławskich KOGENERACJA, należącego do PGE Energia Ciepła z Grupy PGE.
Energotechnika rozbuduje fabrykę w woj. podlaskimartykuł
Pokaż artykuł
Energotechnika rozbuduje fabrykę w woj. podlaskim
Kolejna polska firma zdecydowała się zainwestować w ramach Polskiej Strefy Inwestycji w województwie podlaskim, w północno-wschodniej części Polski. Zarząd SSSE S.A. wydał kolejną decyzję o wsparciu nowej inwestycji. Otrzymał ja przedsiębiorca ENERGOTECHNIKA Sp. z o.o. który ma swoja siedzibę w Warszawie.
Wielka i bardzo ważna inwestycja w Gdyniartykuł
Pokaż artykuł
Wielka i bardzo ważna inwestycja w Gdyni
PGE Energia Ciepła S.A. zrealizuje wielką i bardzo ważna inwestycję w Gdyni. Dzięki niej znacząco powinna poprawić się jakość powietrza w tym nadmorskim mieście.
Auto Schrott  - Złomowanie i  Kasacja Autfirma
Pokaż firmę
Auto Schrott - Złomowanie i Kasacja Aut
Radostowice, Pszczyńska 198
PGE Energia Ciepła wybuduje instalacje fotowoltaiczne w 6 elektrociepłowniachartykuł
Pokaż artykuł
PGE Energia Ciepła wybuduje instalacje fotowoltaiczne w 6 elektrociepłowniach
PGE Energia Ciepła oraz Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW) podpisały umowę na dofinansowanie budowy instalacji fotowoltaicznych w 6 elektrociepłowniach – w Rzeszowie, Kielcach, Lublinie, Zgierzu, Bydgoszczy i Gorzowie Wielkopolskim.
[Wrocław] Aktywiści mają pomysły, jak walczyć ze smogiemartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Aktywiści mają pomysły, jak walczyć ze smogiem
Wrocławskie ruchy miejskie wystosowały apel do prezydenta Rafała Dutkiewicza w sprawie walki ze smog...
CIECH Vitrosilicon po raz kolejny inwestuje w Żarachartykuł
Pokaż artykuł
CIECH Vitrosilicon po raz kolejny inwestuje w Żarach
CIECH Vitrosilicon, jeden z czołowych europejskich producentów oraz lider sprzedaży krzemianów sodu, planuje budowę nowego magazynu. Nowoczesny obiekt powstanie w 2023 roku na terenie zakładu spółki w Żarach. To kolejny istotny projekt rozwojowy CIECH Vitrosilicon po uruchomieniu w 2021 roku nowoczesnego i energooszczędnego pieca do wytopu szklistego krzemianu sodu. Wartość ówczesnej inwestycji wyniosła 80 mln zł, a za jej sprawą moce produkcyjne biznesu Krzemiany Grupy CIECH zwiększyły się o 30 procent.
[śląskie] Rusza rozbudowa Śląskiego Centrum Logistycznegoartykuł
Pokaż artykuł
[śląskie] Rusza rozbudowa Śląskiego Centrum Logistycznego
Biuro Inwestycji Kapitałowych zleciło firmie Awbud rozbudowę Śląskiego Centrum Logistycznego w Sosno...
[Wrocław] Rozbiórka 120-metrowego komina elektrociepłowni zakończonaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Rozbiórka 120-metrowego komina elektrociepłowni zakończona
Po pięciu miesiącach zakończyły się prace przy rozbiórce żelbetowej konstrukcji komina wrocławskiej...
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europieartykuł
Pokaż artykuł
Za 90 mln euro Mondi wybudowało w Polsce największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie
Kolejna duża inwestycja zagraniczna w województwie mazowieckim. Mondi, światowy lider branży opakowaniowej i papierniczej wybudował w Mszczonowie (powiat żyrardowski) największą fabrykę opakowań tekturowych w Europie. Wartość inwestycji wyniosła 90 milionów euro.
Innowacyjny zakład Terra Electrorecycling pod Warszawą już działa! [FILMY]artykuł
Pokaż artykuł
Innowacyjny zakład Terra Electrorecycling pod Warszawą już działa! [FILMY]
Kolejna duża inwestycja w województwie mazowieckim. 15 kwietnia 2024 r. spółka Terra Electrorecycling, wchodząca w skład Grupy Elemental, otworzyła w Grodzisku Mazowieckim pod Warszawą jeden z najnowocześniejszych w Polsce zakładów przetwarzania elektroodpadów. Zdaniem przedstawicieli spółki umocni on jej pozycję w regionie oraz poszerzy zakres i skalę działalności. To również dobra wiadomość dla lokalnej społeczności, która może liczyć na nowe miejsca pracy oraz rozwój swojej miejscowości.
Pod Rzeszowem powstanie wielka Nowa Klinika Onkologii. Rząd zatwierdził inwestycję, która odmieni leczenie raka na Podkarpaciu [WIZUALIZACJE]artykuł
Pokaż artykuł
Pod Rzeszowem powstanie wielka Nowa Klinika Onkologii. Rząd zatwierdził inwestycję, która odmieni leczenie raka na Podkarpaciu [WIZUALIZACJE]
W Świlczy (powiat rzeszowski) pod Rzeszowem powstanie nowoczesna, sześciokondygnacyjna Klinika Onkologii. Rząd przeznaczył na jej budowę i wyposażenie 299,8 mln zł z Funduszu Medycznego. Program inwestycyjny „Rozbudowa Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie w zakresie onkologii” został formalnie ustanowiony przez Radę Ministrów i obejmuje lata 2026–2029. Rząd zatwierdził inwestycję, która odmieni leczenie raka na Podkarpaciu. To jedna z największych inwestycji medycznych w historii Podkarpacia.
[T05903] Jana Sierakowskiego 2ainwestycja
Pokaż inwestycję
[T05903] Jana Sierakowskiego 2a
Lipno, ul. Jana Sierakowskiego 2a
metraż
587 m2
cena
420 000
[T00213] Fabryczna 5inwestycja
Pokaż inwestycję
[T00213] Fabryczna 5
Zdzieszowice, ul. Fabryczna 5
metraż
290 m2
cena
200 000
[T06139] Radzyńska 19inwestycja
Pokaż inwestycję
[T06139] Radzyńska 19
Łasin, ul. Radzyńska 19
metraż
410 m2
cena
300 000
[Wrocław] Stadionowa telewizja na arenie na Pilczycach już gotowaartykuł
Pokaż artykuł
[Wrocław] Stadionowa telewizja na arenie na Pilczycach już gotowa
Aż 260 ekranów HD o wielkości 42 cali będzie tworzyło profesjonalną, multimedialną telewizję na Stad...
REKLAMA